نگاشته شده توسط: iransat4 | ژانویه 15, 2010

تلویزیون پارس در ماهواره تل استار12

تلویزیون پارس از طریق ماهواره تل استار 12 بر روی ایر رفت.تلویزیون پارس به دلیل پارازیت ارسالی از سوی حکومت دیکتاتوری حاکم بر ایران بر روی فرکانسش ، مدتی پیش برای چندمین بار از ماهواره هاتبرد حذف شد و به همین دلیل مجبور به ترک این ماهواره پر بیننده شد.تلویزیون پارس ظرف چند هفته گذشته برنامه هایش را از طریق ماهواره یورو برد 9 بر روی ایر فرستاد.
مشخصات دریافت:
Satellite: TelStar 12
Freq: 11545
SR: 5357
POL: Ver
FEC: 2/3
Channel Name: ParsTV
( فرکانس تلویزیون آریامهر )

Advertisements

Responses

 1. به نظر من که بهترین ماهواره ها از لحاظ کیفیت سگنال و پوشش ماهواره ای و از همه مهمتر امنیت تلستار12 و نایلست هستنیوروبرد9 مسخره ترین ماهواره به دلیل موقعیتش و کییفیت سیگنالشیوتلست3 هم که همین روزها همه کانال های سیاسی رو به دلیل پارازیت قطع می کنههاتبرد هم که باید بیخیال شد حتی با وجود بازگشت صدای امریکا چون بازم قطعش می کننمن از غرب ایرانم و با وجود پارازیت شدید که در منطقه ما هست هر دو ماهواره تلستار12 ونایلست رو با بالاترین کیفیت میبینم

 2. سیمای ازادی اعلام کرد که تصویر و صداش به خاطر مشکل فنی از W3A قطع شده و بزودی درست میشه.حالا باید دید این به زودی کی هست.!!

 3. تل استار 12 اصلآ به درد نمي خوره.توي ايران نميشه گرفت . با پارازيت مختصري هم قطع ميشه.w3 خيلي بهتر از تل استار

 4. عقب نشینی تلویزیون پارس در این مقطع زمانی کار درستی نبود واقعا این کار از آقای مهندس شجره بعید بود

 5. با سلام متاسفانه برخلاف نظر کامیار ماهواره تلستار12 هم از نظر امنیت سابقه خوبی نداره چرا که اگر یادتون باشه ارسال پارازیت از کشور دوست و برادر کوبا به سفارش جمهوری اسلامی ایران باعث ترک کانالهای فارسی زبان از این ماهواره شده بود.پس زیاد امن هم نیست.

 6. بله بله من هم با نظر کامیار 100% موافق هستم

 7. سلام. من با فرکانس 12242 اصلا مشکل ندارم. خوب و صاف میگیره.کسانی که مشکل دارن حتما پارازیت محلی دارن.

 8. کانال مهاجر روی ماهواره یوتلست دبلیو 7 رفت .این ماهواره به تازگی در مدار 36 درجه شرقی قرار گرفته 11862h 27500 3/4

 9. آقای ناشناس من از غرب ایران تلستار12 رو با بالاترین کیفیت میگیرم پس این یعنی اینکه میشه گرفتآقای محمد رضا به نظر شما زدن کانالهای سیاسی از کوبا برای رژیم گرونتر و سخت تر تموم میشه یا از داخل ایران بوسیله پارازیت محلی !؟ فکر کنم از کوبا زدن گرونتر و سخت تر باشه مگه نه ؟یوتلست 3 مثل هاتبرده خیلی راحت میزننش و راحت تر از اون کمپانی تلوزیون ها رو میاره پایینکانال های سیاسی باید برن رو ماهواره های غربی مثل تلستار12 و نایلست که پارازیت انداختن روشون سخت تره

 10. این تغییر فرکانس ها و جابجایی های عجیب شبکه های ماهواره ای بسیار جالب است بخصوص در این برهه از زمان !عجیب تر اینکه از فرکانس های قوی تر به ضعیف تر میروند !!جای سوال است که چرا آوارگان هات برد یکی از 2 ماهواره ی یوتل ستی ها را انتخاب نمیکنند و نیمی دبلیو 1 را برگزیده اند و نیمی دیگر دبلیو 3 آ را !!!!!لااقل با انتخاب یکی از آن دو که در بربابر پارازیت تفاوت چندانی با هم ندارند مدت کوتاهی بیننده دارند و ماهواره ی فرستنده هم شناخته می شود توسط اکثریت !!! نه اینکه با تغییر فرکانس های بی مورد و پخش از 3 -4 ماهواره ی ناشناس و یا کمتر مورد استفاده ی عام ، مردمان کشورشان را گیج کنند !!! و بیننده ای هم در کار نباشد !!!!!!!!در این دوران این همه هزینه ی بی مورد از کجا می آید که تله تانی ها 2 فرکانسه و یا 4 ماهواره ای میشوند ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!به نطرتان انتخاب تل استار 12 که در ایران به هیچ وجه کارایی ندارد چرا در دستور کار آقایان سکویی و دیگران قرار می گیرد ؟یقین دارم که نه ما و نه خداوند هم جواب را نمی داند ! و تنها سازمان های اطلاعاتی دلیل را می دانند و بس!ایران در شرایط تاریخی است و ما هنوز مردمی صادق و یکدل نیستیم….

 11. متاسفانه 2 شبکه ی تلویزیون ملی ایران ( سیمای آزادی) و کانال یک در یوتل ست دبلیو 3 آ دچار مشکل شدید شده اند و گویا عوامل جمهوری اسلامی آنها را هم مسدود کرده اند !!!!!با مسدود شدن این 2 شبکه باز هم عصه بر مبارزین داخل تنگ تر شد و وای بر ما که بیتفاوت ترین های تاریخ بشریت هستیم ….

 12. تلستار12 فركانس هاش مشكل قدرت و مشكلات فني دارند….وگر نه ماهواره خوبيه اگه فركانس هاش قوي تر بود و قطع و وصل نميكرد

 13. تلستار12 فركانس هاش مشكل قدرت و مشكلات فني دارند….وگر نه ماهواره خوبيه اگه فركانس هاش قوي تر بود و قطع و وصل نميكرد

 14. Mohammad ……در ساعات گذشته فرکانس 12242 ماهواره هاتبرد مشکل خاصی نداشته و تصویر و صدای کانالهای PNN یا VOA Persian TV و Radio Farda به خوبی قابل دریافت بودهفقط اگر از ساعت 10:00 صبح تا ساعت 16:00 بعداز ظهر به وقت ایران یه مقدار کیفیت سیگنال فرکانس 12242 بیشتر تقویت بشه دیگه حرف نداره عالی میشه

 15. جناب hoda borzooyeh من دو شب پیش گفتم یوتلست3 مثل هاتبرده و کانال های سیاسی رو میاره پایین الان هم میبینید که این اتفاق واسه کانال یک و سیمای ازادی افتادهباز هم تاکید میکنم با وجود نوسان در سیگنال های ماهواره تلستار12 اما باز هم فرکانس های این ماهواره خیلی پر قدرت تر از هاتبرد هستنبهترین گزینه ها در حال حاضر تلستار12 و نایلست هستنو اما یه خبر : به احتمال خیلی زیاد کانال های سیاسی کردی ((اپوزیسیون رژیم)) بزودی ماهواره هاتبرد رو (به دلیل پارازیت های شدید در مناطق کردنشین که منجر به قطع این شبکه ها در ساعاتی که برنامه پخش میکنن میشه) به قصد رفتن روی نایلست ترک میکننحالا میمونه این چهار تا و نصفی کانال موزیک و فیلم که باید تنهایی واسه خودشون سماق بمیکن

 16. آقای کامیار تلویزیون کانال یک و سیمای آزادی پایین کشیده نشدند به گفته خودشان و به گفته کمپانی یوتلست به دلیل مشکلات فنی قطع شدند.حال باید منتظر ماند و دید که به دلیل مشکلات فنی قطع شدند یا کمپانی یوتلست آنها را از روی ایر برداشته است.آقای کامیار ماهواره تل استار12 بد ترین گزینه برای پخش تلویزیون های سیاسی است چون گرفتن این ماهواره بسیار مشکل هست و برای دریافت این ماهواره باید یک دیش جداگانه قرار داد و بعدش هم در اکثریت شهرستانها به دلیل ساختمان های بلند نمیشه این ماهواره را گرفت.

 17. میلاد جان چطور ممکنه دو کانال همزمان روی دو ماهواره مختلف دچار مشکل فنی بشن اصلا با عقل جور در نمیاداما قبول دارم که گرفتن تلستار12 به دلیل وجود ساختمان های بلند یکم سخته اما شدنیه در ضمن اگه کانالها روی یه فرکانس پرقدرت تلستار12 برن با قیچی میشه گرفتشوندر هر حال به جز تلستار12 نایلست میتونه بهترین گزینه باشه چون انداختن پارازیت روش سخت تره

 18. ***خاموشي سبز***چهارشنبه 30 ديماه ، از ساعت 7 صبح تا 8 شب از هيچ يک از خدمات مخابرات(مبايل و تلفن و اينترنت و اس ام اس و …) استفاده نمي کنيم.لطفا براي همه با پیامک بفرستین و اطلاع رسانی کنید *موجم اگر مي روم گر نروم نيستم*Vلوگو این فراخوان:http://www.freeimagehosting.net/uploads/ddf2bcb199.jpg

 19. بعد از هاتبرد فقط و فقط نایل ست و عرب ست همین و بس

 20. سریال ویکتوریا در شبکه SHANT TVHOTBIRD11034V27500SHANT TV15:30هر روز

 21. سيماي آزادي با كيفيتي بالا به يوتل ست برگشت.همچنين كانال يك هم برگشت.

 22. كاميار كودوم فركانس تلستار قويه؟؟كودومش…قوي؟؟همشون ضعيف همين 11545 هم قعطه دائم

 23. تلویزیون کانال یک و سیمای آزادی به ماهواره یوتلست W3A برگشتند.فرکانس 10720 در ماهواره یوتلست W3A باید یکبار سرچ کنید تا تلویزیون کانال یک و سیمای آزادی را بگیرید.

 24. با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از زحمات ارزشمند شما.میخواستم اگه براتون امکان داره روش نصب تل استار 12 رو با مرکزیت نایل ست رو مثل یوتل ست W3A آموزش بدین.با سپاس یک ایرانی

 25. ناشناس:مگه دريافت تلستار به مركزيت نايلست كاري داره؟؟ديش تنظيم شده روي نايل را 2 سانت به سمت راست در حالي پشت ديش هستي ببر5/1 الي 2 سانت هم پايه پشت ديش را بالا برر….

 26. سلام. کسی از طپش خبری نداره؟!انگار دیگه نمیخواد برگرده!!مشکل مالی داره یا با کمپانی مشکل داره..!ابهت طپش هم شکسته شد..!!

 27. محمد عزیز شما میدونید طپش چرا قطع؟؟مشکلش چیه که نمیتونه به هاتبرد بیاد ؟ tnx

 28. Mohammad ……mohammadrezaa جاننه متاسفانه اطلاع دقیقی از علت قطع تلویزیون Tapesh از ماهواره هاتبرد ندارم و صلاح میدونم بر اساس استنباطها و احتمالات فرضی ذهنی خودم چیزی رو مطرح نکنمحتما خود آقای علیرضا امیرقاسمی بعد از پخش شبکه از طریق ماهواره هاتبرد اگر صلاح بدونند علت این مسئله را برای بینندگان تشریح می کنند.

 29. مرسی از جوابت .

 30. هر دو فرکانس VOA PERSIAN رو هاتبرد دوباره ترکید…!من دیشب داشتم کانال یک رو نگاه میکردم آقای شهرام همایون گفت که میخواد بیاد رو هاتبرد!!!!!VOA رو که اینقدر ملایمه یه روز نشده دوباره زدن حالا کانال یک اگه بیاد رو هاتبرد کمتر از یک ساعت کلک و پر شو میفرستن هوا به نظر من اگه کانال یک رو همین w3 باشه خیلی بهتره اینجا حداقل چهار تا ببینده داره.

 31. هم اکنون کانال جذاب Motors tv روی فرکانس 11137 هاتبرد رایگان پخش میشود.

 32. تلستار پر از فرکانس های قویههین 11545 هم قویه فقط وقتی پارازیت میاد قدرتش به نصف میرسه اما انقدر قوی هست که کامل قطع نشهدوتا فرکانس هست که شدیدا روشون پارازیته12608 بی بی سی و صدای آمریکا12588 سیمای آزادیبقیه فرکانس ها به جز یکی دوتاشون همه قوینراستی میلاد جان و سهند گرامی اگه کانال های سیاسی رو ماهواره های شرقیتر از هاتبرد هم برن بد نیست چون اگه دیش تو حیاط یا یه جایی باشه که ارتفاعش کم باشه هیچ پارازیتی اثر نمیکنه و فقط هاتبرد و ماهواره های شرقی تر از هاتبرد رو میشه تو حیاط گرفت مثل عربست یا ترکست البته این دو گزینه به درد کانالهای سیاسی نمیخورن چون امنیت ندارن این کانالها باید برن رو ماهواره ای که اولا قوی باشه ثانیا کانالهای بین المللی کمتری روش باشن ثالثا توی خاورمیانه کمتر بیننده داشته باشن تا وقتی رژیم پارازیت میندازه کسی اعتراض نکنهنظرتون در اینباره چیه؟

 33. آقای عزیزی که دست اندرکار پارازیت هستی، تو رو هر کی دوست داری به حرفام گوش کنبه پیر به پیغمبر راه توجه نکردن مردم به تلویزیون های فارسی زبان این روش پر از خطر که ارسال پارازیت باشه نیست.شما اگر نظرات همه اقشار جامعه رو توی صدا و سیما پخش کنی باور کن کسی زیاد به این تلویزیون ها رغبت نشون نمی ده. شما اگر تصاویرت مثل بی بی سی دیجیتالی و با کیفیت باشه دیگه کسی مستند بی بی سی رو اونقدر که الان می بینه، نخواهد دید.به خدا این روشی که شما در پیش گرفتید به جز ایجاد سرطان های مغزی و عقیم شدن مردان و عدم باروری زنان و اثر مخرب روی جنین درون شکم مادر و ایجاد ناراحتی های عصبی مثل پرخاشگری و عصبانیت و سردرد چیزی رو عاید مردم نمی کنه.باور کن از روزی که پارازیت رو شدید تر کردید مردم بیشتر دیش و ال ان بی می خرند و بیشتر از اینترنت برنامه ها رو می برند. چرا با دست خودتون آنتن کنجکاوی مردم رو برافراشته تر می کنید؟گذشت اون دورانی که اگر رادیو را قطع می کردید دیگر کسی دنبال اطلاعات نمی رفت. اگر واقع بین بودید می دانستید که این روش ها غیر از باپنبه سربریدن مردم هیچ سود و فایده ای برای شما که حکومت می کنید در پی نخواهد داشت.اعراب هیچ گاه نماز جماعت اول وقت را ترک نمی کنند با این که ماهواره در کشورشان آزاد است.اما شما که انقدر محدودیت ایجاد کرده اید آیا تا به حال به مساجد شهر سری زده اید که همیشه با چند پیرمرد اندک نماز جماعت به پا می کنند؟ آیا اکثر دولتیان را دیده اید که اکثرا یا نماز مغرب و ظهرشان یا قضا می شود یا چند دقیقه مانده به غروب یا نیمه شب شرعی با عجله خم و راست می شوند؟کمی به صحبتهایم فکر کنید. اگر 1000 نفر را هم به جرم محاربه اعدام کنید، اگر همه را به زندان بیندازید باور کنید مردم معترض خاموش نخواهند شد.

 34. Mohammad ……مشکل فرکانس 12242 با سیمبل ریت 3700 , فرکانس انحصاری کانالهای صدای آمریکا و رادیو فردا در ماهواره هاتبرد حل شد.این دو شبکه را همچنان میتوانید از طریق این فرکانس در ماهواره هاتبرد دریافت کنید ::::::Freq ::: 12242Symbol Rate ::: 3700Polarization ::: VerticalFEC ::: 3/4ساعت 3:30 بامداد چهارشنبه 20/1/2010

 35. كاميار اون تو شهر شما ..فكر كنم از شهر هاي غربي ايران هستي اينقد قوي جاها ديگه قدرتش به 12608 هم نميرسه.

 36. تصوير bbc به هاتبرد برگشت ، حيف اون قيچي عربست كه گذاشتم روي w3 از اولم معلوم بود بي بي سي برميگرده چون صداش وقتي پخش ميشد پارازيت نداشت!!

 37. با درودلطفآ نظر خود را در رابطه با خسرو معتضد و سید حمید مولانا بنویسید. سپاسگذارم

 38. دوست عزیز کامیار جان من در گیلان زندگی میکنم با اونکه تو اینجا تل استار به راحتی دریافت میشه ولی کسی این ماهواره رو دریافت نمیکنه من خودم بیش از 50 تا دیش واسه مردم نصب کردم تا حالا هم واسه هیچکدم تل استار نزاشتم چون مشکل اینجا اینه که همه دیشهاشونو رو میزارن تو حیاط چون سقف شیروانی دارن نمیتونن رو پشت بوم بزارن و یه عده کم هم که رو بالکن میزارن؛ یا یه خونه جلوروشونه یا درخت. به خاطر همین مشکلات تا حالا فقط تونستم چند تا نایل نصب کنم. حالا چه برسه به تل استار که از نایل هم پایین تره من خودم چون جلویه خونمون درخته اصلا ماهواره های مدار غربی رو ندارم. تو تهران هم واسه چند تا از آشناها نصب کردم که همشون ساختمانهای بلند داشتن نشد نایل بگیرم. اینا تازه مشکلات دریافت تل استار تو غرب ایرانه. بعد شما فکر شهرهایی مثل مشهد و زاهدان رو کردی؟؟با یه محاسبه ساده ریاضی میبینی که مثلا از نظر تئوری اون کسی که تو زاهدانه آخرین ماهواره ای که میتونه دریافت کنه همین تل استاره اما از نظر عملی یعنی اینکه اگه تو زاهدان باشی باید دیش رو بچسبونی به زمین که اصلا عملی نیست حالا بگذریم از اینکه این ماهواره اصلا تو شرق ایران پوشش نداره.در مورد پارازیت هم وقتی آنتن روی برج میلاد باشه رو هر ماهواره ای براحتی میتونن پارازیت بندازن البته همانطور که شما گفتی ماهواره های نزدیک به افق پارازیت روشون مشکلتره. و بارها گفتم در این مورد کاری نه از دست ما نه از دست شرکتهای ماهواره ای بر میاد.در مورد اینکه گفتی کانالهای سیاسی باید بیان رو ماهواره های کوچیک و قوی من هم موافقم و به نظر من بهترینش همین W3 است البته باید اینو فراموش نکنیم که اصل بیننده رو هاتبرد داره و این کانالها باید همزمان از هاتبرد هم پخش بشن اما به عنوان ماهواره دوم و یا سوم و در واقع زاپاس همین w3 بهترینه.من فکر میکنم ما فقط نباید موقعیت خودمون رو ببینیم و باید ببینیم بقیه هموطنانمون وضعیتشون چطوریه؟..!البته من به نظر همه از جمله شما احترام میزارم. و فقط نظرات خودمو گفتم.پیروز باشید پاینده ایران

 39. با سلاماولا خوشحالم که دوباره آقای سهند و میلاد این سایت را راه اندازی کردند. ثانیا شبکه بی بی سی دیشب تا ساعت 8:30 تصویر داشت ولی دوباره به حالت چند روز پیش برگشت.

 40. كانال جديد در نايلست:10873عمودي275004/3

 41. منظورم 3/4 بود

 42. پدرام جان با نظرت در مورد تلستار موافقم اما با یوتلست3 مخالفم چون فرقی با هاتبرد نداره و بازم مثل آب خوردن میزننش من یه ماهواره ای رو آزمایش کردم که کیفیت حرف نداره پوشش هم روی ایران بینظیره و یه جورایی ایران مرکز بیمشهیوتلست7 در 36درجه شرقی که چند تا بیم داره اون بیمی که ایران مرکزشه اسمش EURASIANموقعیتش طوریه که اگه دیش یه جورایی تو چاه هم باشه بازم میگیره منظورم اینه که تو حیاط های خیلی کوچیک هم میشه این ماهواره رو گرفت و چون دیش تو ارتفاع کم هیچ پارازیتی اثر نمیکنهدر ضمن کانال گوناز تی وی هم روی این ماهواره با نهایت سیگنال پخش میشه

 43. سلام.ایا از شبکه وین خبری هست؟این شبکه که میخواست با پارازیت بجنگه ولی انگار خودش تو نطفه خفه شده

 44. سهند جان آيا وين تي وي در آمريكا پخش ميشه؟و ديگه اينكه از نيومكس كسي خبر داره؟


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

دسته‌ها

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: