نگاشته شده توسط: iransat4 | فوریه 11, 2010

پارازیت؛ دویچه ‌وله: رفتار رژیم دیگر قابل تحمل نیست

ایران پرس نیوز به نقل از وبسایت فارسی » دویچه وله » نوشت: پخش برنامه‌‌های رادیویی و تلویزیونی فرستنده ‌برون‌مرزی آلمان، دویچه‌وله بار دیگر به دلیل ارسال‌های سیگنا‌لهای مخرب از ایران مختل شده است. اریک بترمن مدیرکل دویچه‌وله از اعتراض کتبی خود به سفارت ایران در آلمان خبر داد.
پخش برنامه‌های تلویزیونی دویچه‌وله از طریق ماهواره هاتبرد‌ ۸ از روز چهارشنبه (۱۰ فوریه / ۲۱ بهمن‌ماه) بار دیگر مختل شده است. بر اساس اطلاعاتی که در اختیار این رسانه بین‌المللی قرار گرفته است، سیگنال‌های مخرب مانند آنچه در ماه دسامبر گذشته رخ داد، احتمالأ بار دیگر از ایران ارسال می‌شوند.

اریک بترمن در اعتراضی کتبی خود به سفارت جمهوری اسلامی در برلین، این اقدام ایران را مغایر با اصل «فراهم آوردن امکان دریافت اطلاعات بین‌المللی» خواند. وی تأکید کرد رفتار حکومت ایران در محدود کردن اصل آزادی بیان و رسانه‌ها «دیگر قابل تحمل» نیست. اریک بترمن خاطر نشان کرد که این محدودیت فقط در مورد شبکه تلویزیون ماهواره‌ای دویچه‌وله نیست، بلکه رسانه‌های رادیویی و اینترنتی دویچه‌وله نیز دچار اختلال شده‌اند.
ماهواره ‌پخش برنامه‌های تلویزیونی دویچه‌وله از روز چهارشنبه به طور هدفمند مورد حمله سیگنا‌لهای مخرب قرار گرفته است. در منطقه اروپا و مناطق همجوار که ایران نیز از جمله آنها محسوب می‌شود، سیگنال‌های ماهواره هاتبرد ۸ در طول شب ‌‌‌پنج‌شنبه به مدت چند ساعت قابل دریافت بودند.
از صبح روز پنج‌شنبه (۱۱ فوریه / ۲۲ بهمن) اما ارسال سیگنا‌لهای مخرب مجددأ آغاز شده است. برنامه تلویزیونی دویچه‌وله در اروپا به زبان آلمانی و انگلیسی و همینطور برنامه‌های کشورهای عرب به زبان عربی و انگلیسی و برنامه‌ رادیویی فارسی دچار اختلال شده‌اند. در این فاصله پخش برنامه ‌تلویزیونی «عربیا» به فرکانس دیگری منتقل شده است.
پیش از این نیز در روزهای ۷ و ۸ ماه دسامبر گذشته، بخشی ازماهواره هات‌برد ۸ که برنامه‌های تلویزیونی دویچه‌وله را پخش می‌کند هدف حمله سیگنال‌های مخرب قرار گرفته بود. مسئولان این ماهواره در «یوتلست» سپس اعلام کردند مرکز فرستنده این سیگنال‌های مخرب را شناسایی کرده‌اند. به گفته‌ی آنها، این سیگنا‌ل‌ها از ایران مخابره شده‌اند.
مدیرکل دویچه‌وله، اریک بترمن همچنین اشاره کرد که ایجاد اختلال در دریافت برنامه‌های رادیویی دویچه‌وله به زبان فارسی در بخش بزرگی از تهران، مدتهاست که ادامه دارد. برنامه‌های رادیوی فارسی دویچه از طریق وب‌سایت فارسی دویچه‌وله هم قابل دریافت است اما این سایت هم بارها مسدود شده است. به گفته اریک ‌بترمن اما مخاطبان این سایت در ایران همواره راهی برای گذر از این مشکل پیدا می‌کنند و می‌توانند این صفحه را بازکنند.
Advertisements

Responses

 1. درود بر شمامن رضا خان ادمین خبرگزاری نیوز پرشیا هستم. (مشترکا به همراه سیامک یوسفی)من دارم نخبگان اخبار ماهواره را از همه سایت ها یک جا جمع می کنم و تا حدودی نیز موفق شده ام.خوشحال میشم با جمع ما بپیوندید.email : rezakhan007@gmail.comwebsite : newspersia.comForum : forum.newspersia.comID for chat : rezakan007@yahoo.com

 2. ما پیروزیم چون حق با ماست

 3. وقت همه دوستان بخیرمحمد جان دستت درد نکنه خیلی گزارش هات مفیده. منم تمامی اونها رو تایید می کنم. واقعا جالبه که یک کشور داره یک ماهواره بین المللی پرقدرت رو از کار میندازه و کشورهای دیگه فقط بلدن محکوم کنن. اینها قطع می کنن اونها میگن نکن! خب اگر به این شکل ادامه پیدا کنه بزودی تک تک کانال های ایرانی و هر خارجی که دلشون بخواد قطع می کنن چون می دونن واکنش غربی ها جز محکوم کردن چیز دیگه ای نیست.اما در مورد یوتلست W3A یوتلست اعلام نکرده که آیا تدابیر خاصی در این ماهواره بکاربرده یا نه. که ظاهرا این طور هست. یک نکته ای که هممون بهش توجه نکرده بودیم اینه که وقتی NITV در این جهت بود و قطع شد این ماهواره یوتلست W3A نبود بلکه W3 بود یعنی W3A اولین باره که در برابر پارازیت آزمایش میشه و شاید آپلینک این ترانسپاندری که الان این شبکه ها روش هستن روی ایران نباشه. در هر حال اگر میخواست قطع بشه دلیلی وجود نداره که تاحالا این اقدام صورت نگرفته باشه.

 4. caspian tv !!!!!!!!!!!10853معلوم نيست ماله شهرام همايونه يا نه

 5. سلام ما 13 بدر (روز سبز طبیعت) و چهار شنبه سوری را سبز خواهیم کردسلام ما 13 بدر (روز سبز طبیعت) و چهار شنبه سوری را سبز خواهیم کردسلام ما 13 بدر (روز سبز طبیعت) و چهار شنبه سوری را سبز خواهیم کردسلام ما 13 بدر (روز سبز طبیعت) و چهار شنبه سوری را سبز خواهیم کردسلام ما 13 بدر (روز سبز طبیعت) و چهار شنبه سوری را سبز خواهیم کردسلام ما 13 بدر (روز سبز طبیعت) و چهار شنبه سوری را سبز خواهیم کردسلام ما 13 بدر (روز سبز طبیعت) و چهار شنبه سوری را سبز خواهیم کردسلام ما 13 بدر (روز سبز طبیعت) و چهار شنبه سوری را سبز خواهیم کردسلام ما 13 بدر (روز سبز طبیعت) و چهار شنبه سوری را سبز خواهیم کردسلام ما 13 بدر (روز سبز طبیعت) و چهار شنبه سوری را سبز خواهیم کردسلام ما 13 بدر (روز سبز طبیعت) و چهار شنبه سوری را سبز خواهیم کردسلام ما 13 بدر (روز سبز طبیعت) و چهار شنبه سوری را سبز خواهیم کرد

 6. Mohammad ……قربان شما سهند عزیزممرسیبه هر حال هر کسی در هر موقعیت و جایگاهی هست باید تلاش کنه تا اخبار و اطلاعات را هرچند تاسف بار و ناراحت کننده باشه درست صحیح و صادقانه به بقیه مردم و اصحاب رسانه ها برسونهمن هم در این چند ماه اخیر تا جایی که در توانم بود و امکانات و شرایط اجازه می داد سعی کردم در اولین فرصت اطلاعات مربوط به وضعیت سیگنالهای ماهواره Hotbird را در اختیار شما دوستان عزیزم که در این وبسایت و سایر رسانه ها فعالیت می کنید قرار دهممتاسفانه در این مدت تلاشهای زیادی شد تا راهی برای گریز از مزاحمتهای امواج پارازیت روی ماهواره هاتبرد پیدا بشه و برای مدت کوتاهی هم این تلاشها به ثمر نشست اما کمی بعدتر این راهکارها هم با شکست روبرو شدندالبته همچنان تلاشهایی از سوی دست اندرکاران بخش فنی شبکه های VOA Persian TV و BBC Persian برای پیدا کردن راههای مقابله با این پارازیتها در جریان هست ولی فعلا در مورد اینکه آیا این تلاشها به نتیجه مثبت میرسه یا نه هیچ پاسخ قطعی وجود ندارهبه نظر من در مورد ماهواره یوتلست W3A هم تدابیر خاصی در نظر گرفته نشده فقط به 2 دلیل هنوز این ماهواره مورد هجوم پارازیتها قرار نگرفتهاول اینکه در این مدت کوتاه این ماهواره برای مخاطبین عام شناخته نشده و میزان توجه و گرایش عموم مردم برای دریافت این ماهواره چندان زیاد نبوده و تقریبا میشه گفت از هر 100 نفری که ماهواره های هاتبرد و نایل ست و عرب ست را دریافت می کنند فقط 20 الی 30 نفر اقدام به دریافت ماهواره یوتلست W3A کرده اندو دلیل دوم اینکه در زمینه ارسال پارازیت ماهواره ای همچنان اولویت برای دستگاه اطلاعاتی-امنیتی جمهوری اسلامی با ماهواره های هاتبرد نایل ست و عرب ست هستولی مطمئنا با گذشت زمان و افزایش گرایش و توجه مردم به ماهواره یوتلست W3A نام این ماهواره نیز به لیست سیاه وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی افزوده خواهد شد و به هر طریق ممکن از هر نقطه ای که بشه این ماهواره را مورد هدف قرار خواهند داد.قدرت مانور و واکنش جمهوری اسلامی در زمینه سانسور اخبار و ارسال امواج مخرب و مزاحم پارازیت ماهواره ای خیلی بیشتر از آنچه که تصور می شد افزایش پیدا کرده و در حال حاضر به جرات میتونم بگم در زمینه ارسال پارازیت جمهوری اسلامی حرف اول رو در جهان میزنهاین مشکل و معضل یک راه حل جهانی داره که در این راستا تا این لحظه به هزاران دلیل سیاسی-اقتصادی-تجاری-اطلاعاتی و محرمانه هیچ اقدام هماهنگ و یکپارچه ای از سوی مسئولین امر صورت نگرفته

 7. سهند برات متاسفمکه به بعضی ها اجازه می دهی تو وبلاگت جولان بدهند برو تو پست مربوط به بی بی سی ببین میلاد عزیزت چه فحش رکیکی به من داده تو هم حذفش نکردیhttps://www.blogger.com/comment.g?blogID=6695895380181915273&postID=7851493912024188694&isPopup=trueفکر می کردم تو با این یارو شعبان بی مخ فرق داری ولی …

 8. فوريتلويزيون گوناز در ماهواره يوتلست w3a10720H220001/2

 9. نظرسنجی در سایتwww.iransatnews1.blogspot.comبه نظر شما شبكه هاي خبري از كدام ماهواره بهتر است پخش شوند؟به این سایت بروید و رای دهید

 10. واقعآ من دارم به قدرت این رژیم ایمان میارمهمه این اقدامات از سر قدرته ( من فکر میکنم)یادتونه برخورد شاه را با بی بی سی با روزی نیم ساعت برنامه؟؟؟؟تازه به نظر من این بی بی سی که بی خطرهاگر نقش بی بی سی زمان شاه را الان داشتمطمعآ باشید اینا بی بی سی را با خاک یکسان میکردننمی دونم چقدر فکرم صحیح هست ( اگه میشه کمکم کنید)

 11. Mohammad ……دوست ناشناسرژیم جمهوری اسلامی اگر قدرتی هم داشته باشه این قدرت و توانایی فقط در جنبه های منفی و مخرب محدود و خلاصه میشهبله اگر سانسور زورگویی تجاوز پایمال کردن حقوق شهروندی سرکوب اعدام را ملاک و معیار سنجش میزان قدرت یک حکومت در نظر بگیرید بله جمهوری اسلامی بدون شک الان قدرتمند ترین حکومت دنیاست.

 12. تلوزیون IPN به گفته خود تلوزیون "به دلیل مشکلات فنی" قطع شد.——————–تلوزیون TOP TV شبکه جدید حمید شب خیز (همشهری مون) برنامه هایش را آغاز کرد.——————-تلوزیون تجزیه طلب Gunaz به جمع شبکه های فارسی روی W3A پیوست.

 13. Dans un communiqué, Eutelsat Communications annonce avoir "déposé aujourd'hui une nouvelle plainte auprès de l'Agence Nationale des Fréquences française (ANFR) dénonçant des opérations répétées et délibérées d'interférences visant les transmissions par satellite de programmes de télévision et de radio dont ceux de BBC Persian, de Voice of America en langue perse, du service Radio Farda de Radio Free Europe/Radio Liberté, ainsi que les services de télévision et de radio de la télévision allemande Deutsche Welle".L'action initiée aujourd'hui par Eutelsat demande à l'Agence Nationale des Fréquences française de renouveler sa plainte contre ces opérations d'interférences auprès de l'Union Internationale des Télécommunications et que le Comité du règlement des radiocommunications puisse traiter ce dossier de façon prioritaire lors de sa prochaine réunion prévue en mars.

 14. ترجمه خلاصه مطلب بالا که در سیاتtelesatellite.com خوانده امشرکت یوتلسات امروز دوباره طی شکایتی از آژانس ملی فرکانسهای فرانسه خواسته است که این آژانس شکایت خود را از فرکانسهای مزاحم به اتحادیه بین المللی مخابرات تجدید کند و بخواهد که رسیدگی به این پرونده در صدر کار جلسه آینده کمیته مربوطه در ماه مارس قرار گیرد  

 15. دوست ناشناس عزیز شاید به نوعی این حرف درست باشه لااقل تا الان که اینطور بوده،هرکاری خواستن با امواج ماهواره ها کردن و دنیا در مقابلشون ضعیف برخورد کرده. اینا اول فکر نمی کردن که با چنین عکس العمل ضعیفی از سوی کشورهای دیگه مواجه میشن وگرنه خیلی زودتر از اینها دست بکار می شدن. اما وقتی دیدن بی بی سی رو زدن واکنش جدی ندیدن صدای آمریکا رو زدن جوابشون با پست داخل نامه اومد خیالشون راحت شد که می تونن ادامه بدن.و حالا هم کم کم دارن این مسئله رو گسترش میدن و حتی به سراغ شبکه هایی مثل شبخیزو می رن. بزودی رفته رفته همه کانال هارو به جز شبکه های مهاجر و تله شاپینگ هاشون قطع می کنن. الان هاتبرد کاملا تحت کنترل ایرانه. شاید تا چند روز دیگه شاید چندتا سوسک و جک و جونور هم فرستادن روش.

 16. درودآقا من دیگه دارم روانی می شم. الان حدود 20 روزی هست که در منطقه صفاییه یزد ( سبزترین منطقه یزد ) به شدت پارازیت داریم و در واقع از ساعت 2 به بعد عملاً 60 درصد شبکه ها قطع می شه. حتی W3A رو هم بر روی دیش هاتبرد نصب کردم اما این یکی هم پارازیت داره. دیگه واقعاً مردم این منطقه از شهر خسته شدن.

 17. پخش LOST و 24 از شبکه جدید KANAL 4 بر روی هاتبرد1224527500H

 18. مطمئن باشيد اگه ميتونستند تا الان فركانس 10720 يوتلست دبليو 3 را زده بودند با وجود اي همه كانال خبري سياسي .چون عواقب زدن اين ماهواره خيلي كمتر از هاتبرده.به نظر ميرسه اين فركانس مثل فركانسهاي تل استاره و قابل زدن به طور مستقيم نيست.

 19. نتايج راي گيري ايرانست1 :360 راي دهنده.به نظر شما شبكه هاي خبري از كدام ماهواره بهتر است پخش شوند؟ماهواره هاتبرد:142 نفر راي دهندهماهواره يوتلست : 114 نفر راي دهندهماهواره نايلست:54 نفر راي دهندهماهواره عربست :36 نفر راي دهندهماهواره تلستار12 :14 نفر راي دهنده……………………با درخواست از همه سايت ها و وبلاگ ها و همه دوستان در عرصه رسانه و ماهواره ميخواهيم كه در اين امر با ما و يا به گونه اي با مردم ايران همراه شوند كينه هاي شخصي را كنار گذاشته و به امر مهم اطلاع رساني و گردش ازاد اطلاعات كمك كنند تا بتوانيم حداقل رسانه هاي صوتي تصويري ازاد كه تاثير مهمي بر افكار عمومي دارند را از دست ندهيم.

 20. Mohammad ……در پی ارسال موج تازه پارازیت از سوی ایران بر برنامه های شبکه های خبری بین المللی، پنجشنبه ۲۲ بهمن (۱۱ فوریه) سرویس جهانی بی بی سی، دویچه وله و صدای آمریکا با انتشار بيانيه ای، به تندی اين اقدام ايران را محکوم کردند.پارازیت های ارسال شده از ایران بر شبکه هایی که از ماهواره هاتبرد که برای مخاطبانی در اروپا و خاورمیانه برنامه پخش می کند اثر می گذارد و به ويژه دريافت برنامه های تلویزیون فارسی بی بی سی، تلویزیون صدای آمریکا به زبان فارسی، برنامه های رادیو فردا و برنامه های راديو تلويزيونی دويچه وله آلمان را مختل کرده است.پیتر هاروکز مدیر سرویس جهانی بی بی سی، اریک بترمن مدیر دویچه وله و دن آستین مدیر صدای آمریکا در بیانیه مشترکی نوشتند: " ما هرگونه ایجاد اخلال در پخش این کانال ها را محکوم می کنیم. ما از مدیران ماهواره ها و کسانی که بر آنها نظارت دارند می خواهیم برای اعمال فشار بر ایران جهت توقف این اعمال فورا اقدام کنند. "در ادامه این بیانیه آمده است: " مقام های ایرانی برای پخش آزادانه برنامه هایشان به زبان های انگلیسی و عربی در اطراف جهان از همین خدمات ماهواره ای استفاده می کنند و در همین حال مردم کشور خود را از برنامه هایی که از همین ماهواره ها از بقیه جهان می آید محروم می کنند. ما از پخش خبرهای دقیق و بی طرفانه درباره امور جاری ایران دست برنخواهیم داشت. ما همه راههای ممکن را برای تامین برنامه های خبری تلویزیونی که مخاطبان ما در ایران طلب می کنند امتحان خواهیم کرد. "پیتر هاروکز، مدیر سرویس جهانی بی بی سی روز جمعه ۲۳ بهمن (۱۲ فوریه) در مصاحبه با بی بی سی فارسی در باره این بیانیه توضیحاتی ارایه داد.پارازیت ها در چه ابعادی ارسال می شوند؟عملیات اختلال ماهواره ای در ابتدا به تلویزیون بخش فارسی بی بی سی محدود بود که از ماهها قبل دریافت آن در ایران مختل شده بود، اما ظرف دو روز گذشته، این اختلال گسترده تر شده و به نظر می رسد طرف ایرانی که این کار را انجام می دهد، از تکنیک متفاوتی نسبت به قبل استفاده می کند.طی روزهای گذشته، فرکانس های بیشتری با پارازیت روبه رو شده اند و دریافت شبکه های رادیویی و تلویزیونی بیشتری مختل شده اند. کارشناسان می گویند این عملیات قطعا از داخل خاک ایران صورت می گیرد.چرا بیانیه به طور مشترک صادر شده است؟فکر می کنم همصدا شدن تعداد بیشتری از شبکه های رادیو و تلویزیونی که از این کار آسیب دیده اند، مهم است. در کنار امضاء کنندگان این بیانیه، کشورهای بیشتری از عملیات پارازیت ایرانی ها خسارت دیده اند.به نظر من می بایست همکاری و درخواست های بین المللی بیشتری صورت گیرد و از مقامات ایرانی خواسته شود تا به خواست مجامع جهانی پاسخ دهند. باید از مقامات ایرانی خواست تا از ارسال پارازیت خودداری کنند. برای رسيدن به اين هدف، بهتر است که فشارها روی ايران هر چه بيشتر شود.این اولین باری نیست که امواج بی بی سی هدف پارازیت دولت ایران قرار می گیرد و بی بی سی هم پیش از این نسبت به چنین اقدام هایی اعتراض کرده بود، چرا انتظار دارید که این بار واکنشی متفاوت از ایران دریافت کنید؟فکر می کنم این بخشی از یک تصویر بزرگ تر است. به عنوان مثال، در پارلمان اروپا به این اقدام ایران اعتراض شده، دولت ها اعتراض کرده اند و این اقدام ما هم بخشی از یک فرآیند کلی است که هدفش افزایش فشار بر ایران است.ایران به موجب معاهدات بین المللی که امضا کرده، متعهد است که در کار شبکه های رادیویی و تلویزیونی اختلال ایجاد نکند. برای ما مشخص است که ارسال پارازیت از ایران روی امواج این شبکه ها صورت می گیرد و این ناقض تعهدات بین المللی ایران است.هرچه فشار و توجه رسانه ای و سیاسی روی این مساله بیشتر باشد، شانس اینکه ایران از ارسال پارازیت روی امواج دست بردارد، بیشتر می شود.

 21. همه کانال های سیاسی بایید بیان روی ماهواره W3

 22. دوستانی که با قیچی روی هاتبرد W3A را با پارازیت دریافت می کنند، من خبر خوبی براشون دارم.دیشب یه دیش قرض گرفتم تا ببینم آیا با دیش مستقیم با یک LNB هم آیا فرکانس فارسی های روی W3A پارازیتی هستند؟جواب منفی بود!!!به دلیل استفاده از یک دیش برای جهت W3A همچنین ال ان بی های نیمه قوی پریمیوم که از استارست های مشکی به مراتب بهتر هستند، تونستم تصاویر شطرنجی و پارازیتی کانالهای فارسی رو به صورت خیلی قوی و بدون پارازیت دریافت کنم.حتما این مورد رو تست کنید به احتمال قریب به یقین پارازیت روی W3A بسیار کم اثر و بی اثر خواهد شد!

 23. ناشناس چون جاي دعوض شد صاف شدن.پارازيت ال ان بي و ديش نميشناسه مياد ميخوره به ديش.كانال اريامهر در تلستار يه كانال ديگري ازش داره پخش ميشه ولي اسم اريامهر هنوز روي فركانسه.

 24. من متنی را آماده کرده ام تا همه ایرانی ها امضا کنیم و از مسئولان تلویزیون واشنگتن بخواهیم تا در دابلیو 3 برنامه های خود را چخش کنند.لطفا به لینک زیر مراجعه فرماییدhttp://wintv-on-eutelsatw3.blogfa.com/

 25. اريامهر بازگشت تلستار.

 26. از همه دوستان خواهش می کنم این متن یا متن های مشابه دیگرو در مورد درخواست از تلویزیون وین روی وبلاگ ها و سایت هاشون بذارن تا این حرکت به صورت هماهنگ انجام بشه و بدون شک حرکت بسیار موثریه. برای دوستانی هم که برنامه های وین رو ندیدن این توضیحو بدم که وین یک تلویزیون حرفه ای خبری هست که چند ماهه برنامه هاشو شروع کرده و الان بسیار برنامه های مفید و پرباری داره.در جواب دوستی هم که فحش میده عرض کنم ما برای بازدیدکنندگان اینجا یک حرمتی قائل هستیم مخصوصا اینکه نظرات این وبلاگو برخی از رسانه ها میخونن و روی تصمیم گیری هاشون موثره. بنابراین فحش ها و هنرنمایی هاتونو خواهشا به وبلاگ های مربوطه منتقل کنید اینجا رو بذارید برای ابراز نظرهاتون.

 27. با درود.سهند عزیزم خسته نباشید.امیدوارم حالتان خوب باشد.سهند جان برای WIN TV ایمیل فرستادم و ازشان خواستم به ماهواره یوتلست W3A بیایند.با سپاس از زحمات شما

 28. سهند نازنینم به نظر من این شخص بی هویتی که در قسمت نظرات فحاشی می کند تنها قصدش ایجاد اختلال در قسمت نظرات هست.چون ISN واقعا تاثیر گذار است این ابله فکر کرده است با این کارها می تواند اختلالی در قسمت نظرات ISN ایجاد کند.با سپاس از شما سهند عزیزم

 29. درود به شما من وبلاگ شما را از زمان خیلی قدیم میشناسم از همون زمان که شهرام همایون باهاتون مکاتبه داشت یه مقاله نوشتم اگر امکان داره در وبلاگتون بزارید در مورد تحریم ماهوراه هاتبرد و امدن کانالهای فارسی به دبیلو3این لینک مقاله در بالاترینه لطفا در وبلاگتون بزارید …من هم لینک های شما رو در بالاترین داغ میکنمhttp://balatarin.com/permlink/2010/2/13/1951336

 30. *** قابل توجه هواداران و بینندگان تلویزیون کانال یک***هموطنان عزیزم متاسفانه رژیم خونخوار جمهوری کثیف اسلامی برای جناب آقای شهرام همایون عزیز و کانال یک گرفتاری هایی ایجاد کرده است.به همین دلیل فعلا پخش کانال یک برای ایران و اروپا مقدور نیست.ولی امید می رود بزودی تمام مشکلات رفع شود و پخش برنامه های کانال یک از طریق چند ماهواره برای ایران و اروپا از سر گرفته شود.*** این گرفتاری ها ربطی به مسائل مالی ندارد.با سپاسمرگ و ننگ بر رژیم خونخوار و ضد بشری جمهوری کثیف اسلامی در تمامیت و کلیتشتا آخرین نفس ما هستیم برای نابودی رژیم جمهوری کثیف اسلامی

 31. کانال پـــورنـــوی فارسی 121persia هم اکنون در ماهواره هاتبرد با مشخصات زیر روی ایر رفته :1158527500v

 32. متن درخواست از وين تي وي را ايرانست1 هم منتشر كرد مثل شما

 33. ایا رادیو بیداری برنامه های فولادوند هم پخش میکنه؟؟؟ یا فقط دکتر انصاری برنامه میذاره

 34. اگر ماهواره ی یوتلست از دید امنیتی همچون ماهواره ی تل استار12 است بهتر است رادیوهای فردا. صدای ایران و طلوع و رادیو اسرائیل هم از این ماهواره پخش شوند

 35. سلام یکی کمک نه لطفا من روی دیش 90 3تا ال ان بی گرفتم با قیچی یعنی به مرکزیت هاتبرد نایلست و یوتلست رو گرفتم . بعد از 1 ماه خیلی از فرکانس های هاتبرد از جمله اندیشه ، تی وی پرشیا و … از حالات پارازیتی دارن ولی کانال های pmc farsi1 gem کاملا قوی هستن . این در حالیه که نایلست رو 93% و یوتلست رو 88 % و هاتبرد بیشتر فرکانساشو با 90% گرفتم . یقین دارم که سوییچ ، سیم ، ریسیور و ساعت ال ان بی مشکل نداره ولی حوصله نکردم که دوباره تنظیم کنم چون نایلست کاملا سالمه . اگه کسی در کرج این مشکل رو داره بگه لطفا .. اگه کسی هم میتونه کمکم کنه خدا خیرش بده

 36. یوتلست بهترین گزینه برای کانال های سیاسی . دوستان گلم این ماهواره قریب به 2 ماهه که ثابت کرده نمیشه پارازیت مستگیره و مثل تل استاره !!! به همه ی دوستانتان آموزش گرفتن این ماهواره را با قیچی بگویید.

 37. az doostane motekhasese mahvare va tanzim soali daram aya ba dishe 90 mishe telestar 12 ra be markaziyate hotbird begirim ??? plz yeki az in mohandesa javab bede

 38. ناشناس نه عزيز نميشهتلستار12 خيلي ضعيف هست و ديش جدا ميخواد اگر هم قوي بود و ميشد ..ديش1110 به بالا نياز بود.

 39. سلام میلاد جان کاری کن که رادیو اریامهر و پرشین رادیو و رادیو بیداری و طلوع ایمیل بزنید به ماهواره یوتلست بیایند من نمی توانم تلستار 12 را دریافت کنم

 40. توصیه به همه کانالهای ماهواره ای فارسی زبان و مردم برای تحریم هاتبرد در این چند سالی که از آمدن شبکه های فارسی زبان به ماهواره هاتبرد میگذرد و تا جایی که من یاد میدهم و مخصوصا بعد از برگزاری انتخابات و روی کارامدن دولت کودتا ما خیری از ماهوراه هاتبرد ندیدیم…ماهواره ای که فقط یک چیز را میشناسد ان هم پول هست و دیگر هیچ تعهدی نسبت به کانالهای سرویس گیرنده اش ندارد. بعد از قطع شبکه معتبر بی بی سی فارسی و رفتن بقیه کانال ها سیاسی از هاتبرد این ماهواره صرفا هیچ ارزش خبری و سیاسی برای من نوعی و همچنین دوستان سبزمان ندارد.پس بر ما واجب هست که خودمان دیگر این جهت را تحریم کنیم چون کمپانی با استفاده از میزان سیگنالهای گیرنده میزان محبوبیت ماهواره را میسنجد و وقتی ببینید که بازدید کننده ای در ایران ندارد پی به خطای خود خواهد برد . اما ماهواره جایگزین چیست.ماهواره دبیلو 3 که پوشش دهی ان مانند هاتبرد هست چه بسا سیگنال دهی ان هم خیلی بهتر از هاتبرد میباشد و از حدود 2 ماه پیش تا کنون چهار شبکه بی بی سی صدای امریکا پارس و سیمای ازادی بدون مشکل و حتی کوچکترین پارازیت در انجا برنامه پخش میکنن میتواند گزینه مناسبی برای کانالهای دیگر فارسی زبان باشند. من در اینجا و از هرکسی که این متن را میخواند خواهش دارم به شبکه های دیگر و غیر سیاسی که شاید ذره ای وطن دوستی و شرافت برای انها باقی مانده است اطلاع دهید که به ماهواره دبیلو 3 بیایین و حتی با هزینه یک سوم هاتبرد مردم را تشویق به تحریم هاتبرد و روی اوردن به جهت دبیلو 3 نمایند. ما حتی میتوانیم با انجام ندیدن یک کمپانی ماهواره شعار ما بی شماریم خود را در جهان طنین انداز کنیم به امید پیروزی

 41. خدمت دوستان عزیز شما که انقدر اصرار دارید شبکه ها از ماهواره w3 پخش بشه من در طی یک تحقیق متوجه شدم گرفتن این ماهواره برای بسیاری از مردم مشکل و در بیشتر مواقع به لحاظ موقیت جغرافیای عملا قابل دریافت نمیباشد. طبق بررسی ها ماهواره هاتبرد در ایران بیش از 70 درصد ببینده داره.

 42. شیلا شما چه جوری این تحقیق رو کردین ؟؟ میشه ما رو هم آگاه کنید ؟ همه ی افرادی که اندک اطلاعاتی در مورد این جهت دارن میدونن که این ماهواره رو به راحتی آب خوردن هر جایی که هاتبرد باشه با قیچی بگیرند . چیزه خیلی سختی هم نیست !! کار خیلی ساده ای هم هست هر جای ایران هم که هاتبرد بیم میده یوتلست دبیلو 3 آ هم بیم میده و اصلا نیازی به دیش جدا گونه و نصاب و … ندارید . حتی بدون فایندر هم میشه این جهت رو گرفت من خودم از هفته ی دومی که بی بی سی رو ندیدم رفتم با هزینه ی 10 تومان این جهت را اضافه کردم که واقعا میرزید . در ضمن من 3 تا جهت رو با یه دیش گرفتن هم هاتبرد هم نایلست و هم یوتلست . شما ها بهتره به جای تبلیغ منفی علیه این ماهواره یه ذره به خودتون بیاین . اگه چیزی نمیدونین از الکی هم بلوف نزنید . پس از همه ی سبز ها و ایرانیان غیور در خواست میکنم که این جهت را برای مردم / دوستان / آشنایان و … که آشنایی چندانی ندارند معرفی کنند. با تشکر از همه ی شما ها .

 43. yeki mitoone bege zaif tarin va gahvi tarin ferekanse hotbird va nilsato ??? ba tashakor

 44. من هم هر سه ماهواره هاتبرد يوتلست دبليو3آ و نايلست را روي يك ديش با كيفيت عالي دارم.دريافت يوتلست دبليو3آ همون طوري كه گفته شده خيلي راحته.اون دوستي هم كه در گذاشتن سه ال ان بي روي يك ديش مشكل داريد علتش اينه كه باگذاشتن سه ال ان بي افت سيگنال پيدا ميكنيد تنها راهش اينه كه ابتداهاتبرد را دقيق تنظيم كنيد(بهتره روي فركانس 12207 بيشترين كيفيت ممكن را داشته باشيد)و بعد نايل (يا عرب)ويوتل را تنظيم كنيد چون كيفيت يوتل ونايل خيلي بالاست و مشكلي ايجاد نميشه.اگر با وجود انجام اين كار باز هم درست نشد مطمئنآ پارازيت منطقه اي روي اون شبكه هاتون هست.

 45. اگر مشكلي در دريافت شبكه هاي فركانس 12207 و12380 هاتبرد نداريد حتمآ پارازيت منطقه اي هست و نميخواد دوباره تنظيم كنيد.

 46. ببینید خدمت دوست گرامی عرض کنم که گفتندد شما بلوف میزنید.نه دوست گرامی من بلوف نمیزنم این رو من از چندین نفر پورسیدم خیلی ها مشکل دارند حتی ما یک نظر سنجی هم گذاشتیم نصف افراد شرکت کننده ماهواره هاتبرد رو انتخاب کرده بودند.اما شما با کدام دانش میگوید که نمیشود بروی ماهواره w3 پارازیت انداخت.مگر شما نمیگوید بیم ان شبیه هاتبرد هست پس در ارسال پارازیت هیچ تفاوتی نمیکند.پس بهتر است اول با تحقیق به نتیجه مطلوب برسیم و بعد الان دعوت برای پخش بروی ماهواره w3 را داشته باشیم.اینکه میبینید کانلها ی نظیر بی بی سی این ماهواره را انتخاب میکنند نشانده انده شکست انها در این جنگ رسانه ای میباشد.پس بهتر است این کانل ها به جای فرار از هاتبرد اتحاد خود را برای پخش بروی این ماهواره اعلام کنند.

 47. شيلا خانم درسته توي نظر سنجي ايرانست1 همه گفتن هاتبرد ..خوب اينا نميدونن وضعيت چه طوري بي بي سي هم كه پهلوووني نيست بيا جلو همه وايسته بعدشم تا يوتلست اقدام نكنه هيچي درست نميشه//چرا ميشه اپلينك يوتلست را از ايران بست ديگه پارازيت ارسال نميشه.

 48. با سلامگزارشی از ناهماهنگی داخلی در صدای آمریکا درمورد پوشش خبری ایران در رادیو کوچهhttp://radiokoocheh.com/article/21467

 49. درودمن هم به win tv ايميل زدم.من كه خيلي دوست دارم لونا شاد رو دوباره ببينم به هر حال جاي يك تلوزيون خبري خصوصي واقعا خاليه.

 50. خواهر گرامی : من هم شنیدم که نمیشه پارازیت انداخت و فقط پارازیت محلی تاثیر داره که اون هم با یه فویل AL کارش حله در ضمن همه ی ماها داریم علیه یه نفر مبارزه میکنیم و با هم متحد هستیم ولی در این میان عده ای کار شکنی میکنند و به دنبال از بین بردن اتحاد بین مردم هستن . نباید بزاریم اینطوری بشه . من میگم که تبلیغ سو علیه ایم ماهواره نشه چرا به صرفه ترین و راحت ترینه .

 51. سلام وبلاگ خوبي داري .من با سايت هاي کسب درآمد زيادي کار کردم و هيچي گيرم نيومد.اماcn3عضو شدم بسته شو خريدم و تو يه هفته 20هزار ازش گرفتم.خدايش اين سايت واقعه اي.دوس داشتي بيا عضو شو.بزرگي ميگويد:اگر در دنياي مجازي باهوش عمل کني بيشتر از دنياي واقعه اي درآمد کسب ميکني.لينک عضويتhttp://cn3shop.com/?ref=behrad007

 52. *** قابل توجه هواداران تلویزیون مبارز کانال یک و هواداران جنبش ملی ما هستیم ***رژیم خونخوار جمهوری کثیف اسلامی در بیدادگاهی در شهر شیراز به جناب آقای شهرام همایون عزیز مدیر تلویزیون کانال یک اتهام تروریست بودن و حمایت از گروه های تروریستی زده است و حکمی در این باره صادر کرده است.مقامات بی شرف جمهوری ننگین اسلامی این حکم را به پلیس اینترپل(پلیس بین المللی) داده است.به همین دلیل مشکلات بسیار بسیار زیادی از لحاظ قانونی برای آقای شهرام همایون و تلویزیون کانال یک بوجود آمده است.به همین دلیل پخش کانال یک از ماهواره یوتلست دبلیو3آ قطع شد.حتی قرار بود کانال یک از هاتبرد از یک فرکانس قوی بر روی ایر برود ولی به همین دلیل کمپانی مربوطه قبول نمی کند که کانال یک را بر روی ایر بفرستد.*** آقای دکتر علیرضا نوریزاده گرامی امشب در برنامه شان در تلویزیون رژهلات این موضوع را به طور کامل برای بینندگان شرح دادند و دلیل قطع شدن کانال یک از ماهواره را گفتند.****** به دلیل مشکلات فراوان پیش آمده از لحاظ قانونی برای آقای شهرام همایون عزیز تا اطلاع ثانوی پخش برنامه های کانال یک از هیچ ماهواره ای برای ایران و اروپا مقدور نیست.***امیدوارم این مشکلات ظرف چند ماه آینده رفع شود و پخش تلویزیون مبارز کانال یک از چند ماهواره برای ایران و اروپا از سر گرفته شود.امیدوارم پلیس اینترپل آقای شهرام همایون را مجبور به تعطیل کردن کانال یک نکند.تا آخرین نفس ما هستیم و برای آزادی ایران می جنگیممرگ و ننگ بر رژیم خونخوار جمهوری کثیف اسلامی در تمامیت و کلیتشننگ بر اسلام کثیف اهریمنی و الله تازی جنایتکار

 53. آقاي شهرام همايون مردمو چي فرض كردين؟ الاغ؟به همين راحتي حكم صادر كردن دادن اينترپل!!!! واقعا كه ديگه شورشو در اورديدبرا آمريكا و كانادا كه خوب 4 تا 4 تا كانال ميزنيد كه جنس بفروشيد. 10 روز كمپاني كالر بارتون كرده بود كه پول بديد نداديد.خوب شد حالا فردا به دادگاه شيراز ميگيم يه چندتا حكم قربون دستت برا سكويي شجره گوناز صادر كن !!!!!!!

 54. پخش برنامه کانال 1 درکانا ل جدید ماهواره نایلست

 55. فرد بی هویتی که مزخرفات گقتی.آقای دکتر علیرضا نوریزاده گرامی هم امشب در برنامه شان این موضوعی را که من گفتم به طور کامل اعلام کردند و راجع به این موضوع توضیح دادند.تلویزیون کانال یک به هیچ وجه به دلیل مشکل مالی یا فنی قطع نشد.پس بیخودی اراجیف نگو.

 56. مرتیکه بی هویت ابله 2زاری رژیم خونخوار جمهوری کثیف اسلامی پس از چند ماه تلاش و فعالیت و پول خرج کردن توانسته است این کار را بکند ولی جمهوری ننگین اسلامی باید بداند این کارها فایده ای ندارد چون بزودی این حکومت لعنتی سرنگون می شود و مرگ جمهوری لعنتی اسلامی فرا رسیده است.مرگ و ننگ بر رژیم خونخوار جمهوری کثیف اسلامی در تمامیت و کلیتش

 57. شبکه کانال1 از شبکه کانال جدید در ماهواره نایلست با فرکانس 10873/27500 عمودی پخش میشود دوستان مثل اینکه physique tv می خواد دو ساعت در روز برنامه های فارسی پخش می کنه یا باید منتظر شبکه ای به نام physique tv persia باشیم

 58. green گرامی میشه بفرمایید چه ساعتی کانال یک از از کانال جدید پخش می شود؟

 59. ناشناس راست ميگهشهرام همايون دزد كااملي هست ادم بي هويت و چرند گويي هست…دكون دستگاه ما هستيم كه به درك رفت ..بچه ها مردم و دست رژيم انداخت.شهرام همايون و تمام دار و دستش عروسك جمهوري اسلامي اند كه مردم گول بزنن و ميلاد هم يكي از نوچه هاي همايون…ناشناس ميخواستي ميلاد همچين واكنشي در برابر اربابش نشون نده؟؟؟شهرام شارلاطان فكر ميكنه كه همه ايران نشستن اين تلويزيون بي كيفيت غرازه رو نگاه ميكنن…راست ميگه چرا گوناز و پارس و… قطع نكردن ..ميلاد وقتي نميدوني هيچي چرند ننويس.مدرك نشون بده نه فحش بدي.

 60. سلام ناشناس مردم توی ایران نشستند و دارن بع بع شبخیز میبینند نه اینکه تا امروز رژیم ایران کم تلوزیونها رو اذیت کرده.ناشناس جون تو هم بک تلویزین بزن مثل حمید خان بع بع کن مردم هم قربون صدقت میرنمحمد

 61. W3 که تو تهران 2 هفتس پارازیت محلی خیلی شدید داره و اصلا قابل دریافت نیست. اونایی هم که میگیرن یا تو شهرستانن یا اروپا یا اگرم تو تهرانن یه منطقه خاصن که از عمو پارازیت در امانن! وگرنه W3 تو تهران شرقو غربو مرکزو شمالو جنوب پارازیت محلی خیلی شدید داره.

 62. ناشناس:خيلي ها دسترسي به غير از هاتبرد ندارن….حالا ما و شبخيز و اينا كه بع بع ميكنن شما ها چي كار كردين؟؟شما تو كانال يك و پارس چه غلطي كردين جز موسوي بازيو سبزي بازي…..همون صداي امريكا و بي بي سي و راديو فردا چه غلطي كردن كه از همه قدرتمند تر هستن؟؟همشون شكست خوردن جلويي 4 روز پارازيت اين كثافتا.حالا باز اريامهر يه بار نگاه كن اگه دسترسي به تلستار داري اونوقت ميفهمي مبارزه يعني چي …

 63. این حرف ها رو دیگه از شماها انتظار نداشتم . تقریبا همتون میدونید که با یه فیول آلومینیوم و یا 4 تا اهنربا و یا 100 تا کار دیگه میشه پارازیت محلی رو کاملا محال کرد . من این طوری در تهران گرفتم . من نصاب نیستم . ولی تهران پارس آریا شهر و نظر اباد با اینکارم کاملا جلوی پارازیت رو گرفت . لازم به ذکر است اطلاعات بیشتر همراه با عکس را در سایت فارسی 1 میتوانبد ببینید . در ضمن خیلی اسونه و اینجوری راحت میگیرید . دوستانی که موافقن با من نظر بدن.

 64. پارازیت به ماهوارهٔ و۳ شروع شد

 65. البته بگم شما ها باید اطلاع رسانی رو زیاد نر کنید . همونطور که قبلا هم گفتم متاسفانه خیلی از مردم ما فقط رو دارن !!! یعنی فقط ادعا میکنند . تا کی میخواین اینطوری باشه ؟ حالا خیلی جای نصیحت نیست ولی متاسفانه 90 % نصاب های ما کاملا شوتن و بلوف میزنند . وقتی که میشه با یه فویل آلومینیوم راحت از اخبار با خبر شد چرا هرس میخورید ؟ من میخوام نظری بدم و از همه ی دوستان اهل ماهواره و آی تی سوالی دارم . نظر شما ها در مورد ساختن شبکه ی اجتماعی ning چیه ؟ کاملا رایگانه . اطلاعات بیشتر در این مورد : میتوانید مثل facebook برای هم cm بزارید . میتونین وبلاگ بسازین خیلی هم کار باهاش آسونه . یه چیزی تو مایه های yahoo360 خدا بیامرزه . همون جامعه مجازیه و میتونیم راحت با هم ارتباط داشته باشیم . ادرس این سایتی که این خدمات رایگان را ارائه میده http://www.ning.com میباشد . لطفا نظر سنجی کنید و یه همچین جیزی بسازیم چون خیلی توپه ! از همه ی سروران وطن دوستم نهایت تشکر را می کنم . لطفا خبر رسانی کنید .

 66. آقا الان 2 هفتست هاتبرد و نایلست و W3 پارازیت خیلی شدید دارن تو تهران . شدید که میگم یعنی شدیدا! ممثل زدن ماهواره میمونه! ملی ماهواررو نزدن . پارازیت محلیه ولی خیلی خیلی شدیده! ز چند جهت مختلف هم داره تو یه منطقه میاد!فویل یا توری دیگه جواب نمیده! اونایی که با فویل پارازیت W3 رو مهار کردن احتمالا یه ساختمون بلند کنارشون دارن که تونستن با فویل W3 رو بگیرن! وگرنه W3 که تو تهران پارازیتش خیلی شدیده!

 67. دوستانی که ماهواره W3A را دارند از امشب که لیگ قهرمانان اروپا از سر گرفته خواهد شد می توانند ازکانال آفریقایی ORTM این بازی ها را به طور رایگان ببینند. البته این کانال کیفت چندان بالایی ندارد اما خب 100 برابر Zargham TV با آن سانسورهای وحشتناک ارزش دارد:SAT:Eutelsat W3ACH Name:ORTMFERQ:11346POL:HS/R:27500

 68. سلام دوست عزیزبسیار مشتاق تبادل لینک با وبلاگ فوق العاده شما هستموبلاگ منپست مدرن به سبک ایرانیhttp://new-line.persianblog.irبی صبرانه متظر پاسخ مثبت شما برای تبادل لینک می مانمدر صورت پاسخ مثبت دربخش نظرات وبلاگم یا با ایمیل مرا مطلع کنیدهمیشه سبز و موفق باشید

 69. *** قابل توجه هواداران کانال یک***توضیح کامل و جامع آقای دکتر علیرضا نوریزاده گرامی درباره قطع شدن تلویزیون کانال یک و ماجرای کامل حکم صادر شده توسط رژیم خونخوار جمهوری کثیف اسلامی برای آقای شهرام همایون عزیز و دلیلشلینک فایل تصویری برای دانلود:http://www.zshare.net/download/72648827ff595ebb/نکته:فرمت این فایل تصویری 3gp می باشد و در مبایل ها قابل دیدن هست.از تک تک شما ایرانیان خواهش می کنم این فایل را دانلود کنید و کامل ببینید.با سپاس—————————ناشناس بی شرف این فایل را ببین و خجالت بکش مرتیکه بی شرف دروغگو 2زاری فاحشه صفت ابله عقده ای

 70. یه آقایی دو هفته پیش توی این سایت می فرمودند که امیرقاسمی تا حداکثر 48 ساعت آینده اعلام کرده که کانالش به ایران و اروپا با 5 مگابیت پهنا و به وسیله فیبر نوری با کیفیت فوق العاده بر می گرده…الان 2 هفته بیشتر می گذره از این وعده و وعیدها… چی شد؟مشکل میرزاقاسمی و شب خیس و الباقی اینه که فکر می کنن مردم دانشگاه رفته ی ایران خر هستند مثل خودشون!تپش HD تون رو هم دیدیم…بابا والا بلا انقدر دروغ گفتن وقاحت داره!!!! خجالت بکشید!

 71. شبکه های سیاسی فعلا فقط از نایلست و یوتلست W3A و تل استار 12 پخش می شوند امیدوارم مشکلات بوجود آمده هر چه سریعتر حل شود و دوباره این شبکه ها از هاتبرد پخش شوند

 72. احسان جون دمت گرم واقعا هر دو تاي اين ابلهان هميني كه كشيدي بيش نيستند…

 73. کسی که از پستان ولایت شیر نوشیده باشد بهتر از این هم نمی شود

 74. کسی که از پستان ولایت شیر نوشیده باشد بهتر از این هم نمی شود

 75. دوستان میدونستید میشه صدای آمریکا رو به صورت رادیویی از هاتبرد شنید:روی فرکانس 12226 در قسمت رادیوها کانالهایی پیدا می شود به اسم IBB VOA روی یکی از این کانالها از ساعت 7 شب تهران میتوانید برنامه رو گوش کنید فقط باید روی Audio صدای سمت چپ را انتخاب کنید.


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

دسته‌ها

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: